KONST / Litografier / Färglitografier 13441002
nr 1344 1002
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1975. Motivet: 40x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:04:47
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube